en tr

Hakkımızda

  1. Anasayfa
  2. Hakkımızda

1996 yılında Torna ve Freze Atölyesi olarak kurulan Alakaş Alset Kalıp Türkiye’nin standart kalitesini ve Sanayi anlayışına katkıda bulunmakla kendisine bu hedefi belirleyerek yola çıkmıştır.

Sanayi sektörüne , girdiği andan itibaren değişik bir imalat standartı getiren Alakaş Alset Kalıp ilkeleri ile farklı sektörlerde hizmet vererek Marmara bölgesinde sayılı firmaların arasına girmeyi başarmıştır.

Kalıp yedek parça sektörü ile çalışmaya başlayan Alakaş Alset Kalıp daha sonra alanını genişletmiş ve kalıp yedek parça sektörünün her alanının yanı sıra otomobil yedekparça , makina yedek parça , yapı , mobilya , gıda , reklam , sağlık , kağıt ve ambalaj sektörlerinde de yoğun bir çalışma içerisine girmiştir.

Üzerine düşen sorumluluğun bilincinde olan Alakaş Alset Kalıp Marmara şirketleri için üst düzey imalatı ve fizibilite çalışmasının yapılması için büyük gayret sarf etmektedir.”Zamanında Teslim-Uygun Fiyat” uyumu çalıştığı şirketlerde de aşılmaya çalışmakta olup , diğer yandan “imalat” konusundaki açmazları hem şirket,hem sektör,hemde bölge bazında çözmek için durmaksızın yeni strateji arayışları içerisindedir.

Lider kuruluş olma isteğimiz bize yüklemiş olduğu sorumluluk bilinciyle , tamamı yeni teknoloji donanımlı Cnc ve Üniversel Talaşlı imalat tezgahları ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Misyonumuz

Yurtiçi ve yurtdışı otomotiv, beyaz eşya, ambalaj vs. sanayi sektöründe, müşterilerimizin beklentilerini karşılamak, gelişen teknolojileri ve modern çalışma koşullarını uygulayarak devamlı gelişen, toplam kalite felsefesini benimsemiş bir kuruluş olma