en tr

Misyonumuz

  1. Anasayfa
  2. Misyonumuz

Yurtiçi ve yurtdışı otomotiv, beyaz eşya, ambalaj vs. sanayi sektöründe, müşterilerimizin beklentilerini karşılamak, gelişen teknolojileri ve modern çalışma koşullarını uygulayarak devamlı gelişen, toplam kalite felsefesini benimsemiş bir kuruluş olmak.

Görev ve sorumluluklarının bilincinde he zor işi başarıyla tamamlayan, Türkiye de otomotiv, beyaz eşya, ambalaj vs. sanayinin ihtiyacı olan her türlü kalıp ve kalıp seti üretimini yapan firmalar içinde lider olmak, ihracata önem vererek bu konuda yeni pazarlar bulmak.

Müşterilerimizin istek ve beklentilerini çok iyi değerlendirmeye çalışırız. Biliriz ki onların hedeflerinin gerçekleşmesi büyük ölçüde bizim performansımızla orantılıdır. Kalıpların bütün yapım aşamasında sürekli bilgi ve katılımların sağlanmasına özen gösteririrz. ALAKAŞ ALSET KALIP ' tan çıkan her ürün yüksek kalite, güven ve müşteri memnuniyeti esastır.

Ustalığımız ve tecrübemize güvenir, ama asla bununla sınırlı kalmayız. Alanımızda yenilikleri devamlı takip eder ve en iyi şekilde uygulamaya çalışırız.

Müşterilerimizin projelerini zamanında sorunsuz ve eksiksiz yerine getirmek başlıca misyonumuzdur.

Misyonumuz

Yurtiçi ve yurtdışı otomotiv, beyaz eşya, ambalaj vs. sanayi sektöründe, müşterilerimizin beklentilerini karşılamak, gelişen teknolojileri ve modern çalışma koşullarını uygulayarak devamlı gelişen, toplam kalite felsefesini benimsemiş bir kuruluş olma